Age of Wulin – Legend of the Nine Scrolls Kapali Beta için ön kayitlari açiyor

Dublin, Irlanda – 25 Agustos 2011 - Avrupa’nin önde gelen www.gPotato.eu portali üzerinden hizmet veren online oyun yayincilarindan Gala Networks Europe, yakin zamanda yayinlanacak olan AAA uzak dogu dövüs sporu sanatlari temali MMO’su Age of Wulin – Legend of the Nine Scrolls’un ön kayitlarinin açildigini sevinçle duyurmaktadir. Age of Wulin’in kapali betasinin bekleme listesine kayitlarini yaptiran oyuncular ayrica etkinligi anmak amaciyla hazirlanan özel esya çekilisine katilmis olacaklar.   

Age of Wulin – Legend of Nine Scrolls eski Çin döneminde geçen, Çinli oyun stüdyosu Snail Games ile Gala Networks Europe’un partnerliginde yayinlanan üçüncü oyun olan uzak dogu dövüs sporu sanatlari temali bir MMORPG’dir. Iki firma daha once de Castle of Heroes ve Terra Militaris oyunlarinin gPotato.eu portal üzerinden yayinlanmasi konusunda beraber çalismaya baslamislardi. Age of Wulin – Legend of the Nine Scrolls gPotato.eu portali üzerinde 2012 yilinda Ingilizce, Almanca ve Fransizca dillerinden yayina baslayacaktir. 

Oyuncular www.ageofwulin.comlinkinden kayit olmaya davet edilmektedir.

Age of Wulin’e ön kayit yaparak kullanicilar otomatik olarak 2012 yilinda gerçeklesecek olan kapali beta testine katilim için lazim olacak giris kodlarina sahip olmak için çekilise katilacaktir. Ayrica, 1 Ekim 2011tarihinden önce kayit olan kullanicilar bes tane özel age of Wulin tisörtünden birine sahip olma sansini yakalayacaklar.

Age of Wulin, oyunculari eski Çin tarihine geri götürürken, onlarin uzak dogu dövüs sporlari kültürünün zirvede oldugu geleneksek günlük hayatla tanismalarini saglayacak. Çizgisel seviye sistemi yerine oyuncular karakterlerini Shaolin kung-fu, Tai Chi  gibi bir çok uzak dogu dövüs sporunu ve akupunktur ve iç meridyenler gibi  eski Çin felsefelerini bir araya getiren oyunun dinamik silahli ve silahsiz kombat sistemi ile gelistirebilecekler. Age of Wulin yüksek kaliteli grafiklerin ve çekici derin oyun oynanisini barindiran fantastik üç boyutlu bir dünyada geçiyor. 

Age of Wulin, oyuncularin yüksek kaliteli bir MMORPG’den bekleyebilecekleri yogun PvE ve PvP içerigi, zanaat  ve meslek sistemi, grup savaslari, çatismalari çözmek için mücadeleler, klan mesken sistemi ve çok daha fazla içerigi barindiracak. Age of Wulin 130 km²’den büyük devasa dünyasi, 8 farkli dövüs okulu, 17 hayat meslegi, oyuncunun gücünü istege göre ayarlayabilecekleri 1000’den fazla yetenek, 20,000’den fazla görev ve yaklasik 20,000 NPC barindiracak.

Kapali Beta Testi kodunu ve bes tane özel Age of Wulin tisörtünden birini kazanmak için, oyuncularin sadece Age of Wulin için www.ageofwulin.comüzerinden kayit olmalari gerekmektedir. Bunun için lazim olan gPotato.eu hesabi da http://en.gpotato.eu/Account/AccReg.aspxüzerinden açilabilir.

Age of Wulin 2012 yilinda gPotato.eu portalinda Ingilizce, Fransizca ve Almanca olarak yayinlanacak. Age of Wulin’i takip etmekte çok kolay. Facebook kullanicilari Age of Wulin topluluguna buradan katilabilir, YouTube’cularda Age of Wulin kanalini  http://www.youtube.com/user/AgeofWulin üzerinden seyredebilir.

Gala Networks Europe Ltd. & gPotato.eu hakkinda

Gala Networks Europe Ltd. Avrupa’nin önde gelen bir ücretsiz online oyun yayincisidir. gPotato markasini Avrupa’da  www.gPotato.eu adresinden hosting, yayinci ve dagitimci olarak oyunseverlerin begenisine sunmaktadir. 2006 yilinda Dublin – Irlanda’da kurulmus olan gPotato’nun portfolyosunda Flyff , Rappelz , Street Gears , Dragonica , Allods Online, Castle of Heroes Canaan Online ve Terra Militaris oyunlari bulunmaktadir.  gPotato.eu portal 7 milyondan fazla kullanicisiyla online oyunseverler için önemli bir portal olmustur. Dövüs sporu MMORPG Age of Wulin ve serbest binicilik üzerine kurulu macera MMORPG’si SEVENCORE ileriki dönemlerde yayinlanacak oyunlardir. Daha fazla bilgiye http://www.gala-net.eu adresinden ulasabilirsiniz.

Snail Game hakkinda

Suzhou Snail Electronic Co., Ltd. (Snail Game) 2000 yilinda en öncü 3D online oyun gelistiricisi olarak Çin’de kuruldu. Snail Game basariyla Voyage Century, Age of Armor, 5 Street, The Chosen and Castle of Heroes oyunlarini gelistirdi ve isletti. Bu oyunlar dünya çapinda 20’den fazla ülkede yayinlanmakta ve büyük basariya ulasmaktadir.

 


Games PressGames Press is the leading online resource for games journalists. Used daily by magazines, newspapers, TV, radio, online media and retailers worldwide, it offers a vast, constantly updated archive of press releases and assets, and is the simplest and most cost-effective way for PR professionals to reach the widest possible audience. Registration for the site and the Games Press email digest is available, to the trade only, at www.gamespress.com.