C9 Bardiel ve Ikinci Isgal modunu ekstrem zindana açiyor

25 Eylül 2013 (San Jose, Kaliforniya) Webzen Inc., Gelecek kusak free-to-play oyunlarinda küresel liderlerden biri olarak " EKSTREM ZINDAN" ikinci isgal modunu oyuncularina sunuyor: Fantastik 3D aksiyon MMORPG'si CONTINENT OF THE NINTH SEAL'DA (C9) BARDIEL'IN MÜHRÜ.

Birkaç ay önce C9 oyunculari ekstrem zindanlarda üç güçlü zindan bossuna karsi savasmak zorundaydilar: Creios,  Molleck ve Rebecca Ikizleri. Bugünkü olagan bakim sonrasindan itibaren oyuncular simdiye kadar en zorlu mücadeleleri ile karsi karsiya gelecekler: Tanrinin Atesi Bardiel'e meydan okuyup onu tekrar zindanina hapsetmek.

BARDIEL HAKKINDA

Antik mitolojilere göre zamaninda saf imha güce sahip bir varlik yasamaktaydi. Bazi insanlar Tanrinin Atesi Bardiel olarak taninan varliga tapar bazilari da onu kötülügün simgesi olarak görürdü.  Inanilmaz güce sahip bu varlik gittigi her yere zulüm ve iskence götürürdü. Maceracilarin simdiye kadar karsilastigi en güçlü canavar olan Bardiel, düsmanlarini göz açip kapayincaya kadar imha edebilecek güce sahip. Ayrica büyük ataklara karsi gögüs gerebilecek nitelikte bir boss. Ayrica tanrinin atesi oldugundan imha edilemez. Bu sebepten mistik bir mühür kullanarak onu hapsetmek Glenheim'i kurtarmanin tek yolu.

EKSTREM ZINDAN BARDIEL'IN MÜHRÜ BARDIEL'IN MÜHRÜ Glenheim'in besinci kitasi olan Sarad'da bulunuyor. Bardiel'e meydan okumak için 4 kisilik bir parti kurulmasi öneriliyor. Zindanin zorlu mücadelesinin üstesinden gelmek için 62 seviye oyunculardan olusan 4 kisilik bir parti gerekmekte. Bardiel'e karsi savasacak güce sahip maceracilar basarili olduklari takdirde mistik aksesuarlar kazanacaklar. Bu aksesuarlar tüm set tamamlandiginda harika güç istatistikleri verecekler. Mühürlü ates kitabi toplayan oyuncular C9'da Jin Zirhi adindaki en güçlü zirha sahip olabilirler.

EKSTREM ZINDAN HAKKINDA: BARDIEL'IN MÜHRÜ

Bardiel'in hikayesi besinci kitanin son asamasi olan kutsal sehir Basilus'ta basliyor. Genesis savaslari sirasinda Akene tanriçasi ates tanrisi Bardiel'e karsi galip gelerek onu Sarad zindanlarinin derinliklerine hapsetti. Toprak Ejderhasi Molk, Bardiel'in zindandan firar etmesini önlemek için dislerini ve pençelerini harklara bagisladi. Harklar böylece zindani ilelebet korumayla görevlendirildi. Kötü ruh Nefer harklara karsi yaptigi bir savasta Molk'un pençesini kirarak bir parçasini ele geçirdi. Nefer yardakçilariyla beraber pençe parçaciginin da yardimi ile Bardiel'i hapsoldugu yerden kurtarmayi basardi. Artik Nefer'i durdurabilecek tek güç Sarad'in takviye güçleri. Kötülüge son vermek için zindani yeniden mühürleyip Nefer'i durdurmalari gerekmekte.

CONTINENT OF THE NINTH SEAL HAKKINDA

Continent of the Ninth Seal (C9), oyuncularina Glenheim adinda fantastik bir dünyaya dalmalarini sagliyor. Burada oyuncular kötü güçlere ve devasa canavarlara karsi mücadele edebiliyorlar. Harika yakin dövüs, mesafeli atak ve sihir yeteneklerine sahip olan karakterler ile oyuncular zindan bazli devasa bir 3D dünyasinda seytani canavar sürülerine karsi savasma imkani bulacaklar! CONTINENT OF THE NINTH SEAL hakkinda daha fazla bilgi için asagidaki web sitelerini ziyaret ediniz: http://c9.webzen.com/, gPotato portallari http://c9.gPotato.com ve http://c9.gpotato.eu.

WEBZEN INC. HAKKINDA

2000 yilinda Güney Kore’nin baskenti Seoul’da kurulan WEBZEN Inc.  (KOSDAQ) küresel çevrimiçi/online oyun piyasasina öncülük eden sirketler arasindadir. 3D MMORPG MU Online oyununun yani sira, Archlord, Continent of the Ninth Seal (C9), Metin serisi  ve daha yayinlanacak olan bir dizi harika oyun ile küresel oyun pazarinda bir lider konumuna sahiptir.

WEBZEN, Avrupa, Kuzey ve Güney Amerika'daki servislerini gPotato portali araciligiyla arttirarak 23 milyondan fazla kayitli kullaniciya hizmetin sunmakta. WEBZEN su an itibariyle MU 2 ve Archlord 2 MMORPG'leri ve Mu The Genesis adli mobil oyunu gibi yeni oyunlari piyasaya sürmek için çalismamalarina devam etmektedir.  WEBZEN ve oyunlari hakkinda daha fazla bilgi için WEBZEN.com sitesini ziyaret ediniz.


Games PressGames Press is the leading online resource for games journalists. Used daily by magazines, newspapers, TV, radio, online media and retailers worldwide, it offers a vast, constantly updated archive of press releases and assets, and is the simplest and most cost-effective way for PR professionals to reach the widest possible audience. Registration for the site and the Games Press email digest is available, to the trade only, at www.gamespress.com.