Gala Networks Europeİlk Tamamı Flash Tabanlı MMORPG Canaan’ı Sunar!

BASIN BÜLTENİ

ACİL SERVİS EDİLMEKÜZERE

Gala Networks Europe ve XPEC Entertainment, PC ve MAC uyumlu internet tarayıcılaraözel, yeni bir MMORPG ile Avrupa pazarında!

DUBLIN– 14 Ağustos 2009– Liderücretsiz oyun yayıncısı Gala Networks Europe, XPEC Enterntainment ile güçlerini birleştirerek 2010 yılı başında piyasaya süreceği internet tarayıcı tabanlı, flash MMORPG Canaan’ı gururla sunar. 2010 yılında, Fransızca,İngilizce, Almanca, Türkçe ve farklı dillerde yayınlanacak olan Canaan, gPotato.eu oyun portalıüzerinden oynanabilecek. Canaan, Avrupalı oyunculara client indirme, yükleme zorunluluğu olmadan oyun oynama fırsatı sunuyor.

Canaan fantezi manga stili dünyasında yer alıyor. Sihirli bir kapıdan geçerek, savaşla yıkılmış dünyalarını terk eden halk, medeniyetlerini tekrar kurmak için savaşmak zorunda kalacakları yeni ve zalim bir dünyaya ayak basıyor. Oyun, kullanıcılara internet tarayıcılarında oynayabilecekleri tamamen açık bir MMORPG deneyimini flash teknolojisini kullanarak sunuyor. Canaan, zengin bir içerik, stratejik ve zaman tabanlı dövüş,çokçeşitli zindanlar ve görevleri bünyesinde barındırıyor. Ayrıca, kitlesel klan savaşlarını,çok oyunculu PvP modlarını, kapsamlı pet sistemini, barınmayı, eşya yaratma sistemini veçok daha fazlasını destekliyor.

Tokyo merkezli Gala Group’un Avrupa iştiraki olan Gala Networks Europe, www.gpotato.eu adresine kayıtlı 2.000.000’unüzerinde oyuncusu ile liderücretsiz oyun portallarından birinin kurucusu. XPEC Entertainment ile Canaan oyununda birlikteçalışmaktançok mutlu olduklarını belirten Gala Networks Europe CEO’su Hyun Hur,“Bu oyunla, Avrupalı oyuncularımıza yüksek kalitede internet tarayıcısı tabanlı oyunlar sunmaküzere bir sonraki adımımızı atıyoruz. Artık, iki milyonunüzerindeki kullanıcımız, gPotato Europe oyunlarını diledikleri her yerden internet tarayıcılarıüzerinden oynayabilecekler.” dedi.

BüyükÇin’in lider konsol ve PC oyun geliştiricilerinden XPEC Entertainment, Canaan oyununuÇinli kullanıcılara 2008 yılında beta testleri ile sundu ve bu oyun ile,“2008 yılı en iyi web tabanlı MMO oyun” unvanını aldı. XPEC Entertainment başkanı Aaron Hsu,“Gala Networks Europe’un Canaan’ı Avrupalı oyunculara en kaliteli operasyon ve destek ile sunacağına güvenimiz tam” dedi ve ekledi;“Bu client gerektirmeyen MMORPG, yalnızca oyuncu deneyimini artırmakla kalmayacak, teknik ya da finansal bariyerler olmaksızın tüm oyuncuların bu oyunu oynayabilmesini sağlayacak.”

Canaan, gPotato.eu oyun portalında bu kış anons edilecek.İlk olarakİngilizce, Almanca ve Fransızca versiyonları yayınlanacak oyunun Türkçe ve diğer dillerdeki versiyonları da 2010 yılında yayında olacak. Flash tabanlı bir oyun olan Canaan, tüm PC ve Mac uyumlu internet tarayıcılarındaçalışabilecek. Oyun ile ilgili daha ayrıntılı bilgi için, ftp.gpotato.eu/Canaan ftp portalımızı ziyaret edebilirsiniz.

Gala Networks Europe Ltd.&gPotato.eu Hakkında

Gala Networks Europe Ltd., Avrupa’nın liderücretsiz oyun yayıncılarındandır. www.gpotato.eu portalıüzerinden yayın yapan gPotato markasının hosting, yayıncılık ve dağıtım ayakları tüm Avrupa’da Gala Networks Europe tarafından yönetilmektedir. Avrupa’da Flyff, Rappelz, Street Gears, Dragonica ve Allods Online gibi birbirinden popüler oyunlar ile faaliyet gösteren gPotato.eu portalı, iki yıl gibi kısa bir sürede milyonlarca oyuncusu ile online oyuncular içinönemli bir uğrak yeri haline gelmeyi başarmıştır. Portalın beşinci oyunu Allods Online ise 2009 yılı sonbaharında ve Canaan Onlineönümüzdeki kış lanse edilecektir.

XPEC Entertainment Hakkında

2000 yılında kurulan XPEC Entertainment, interaktif eğlence yazılımı ve yayıncılığı anlamında BüyükÇin’in lider kuruluşlarındandır. Büyük tutkusu ve güçlü yazılım geliştirme yetenekleri ile XPEC geçtiğimiz 9 yılda dünya pazarına aralarında“Kung Fu Panda”(PS2/ Wii, 2008),“Hardy Boys- the Hidden Theft”(Wii/ PC 2009)’in de bulunduğu 14’ten fazla marka sunmuştur. Taipei,Şangay, Pekin and Suzhou’daki 500’den fazlaçalışanı ile XPEC sağlam başarılara imza atan, yetenekli ve tecrübeli bir ekip kurmuştur. Aynı zamanda XPEC, MMORPG alanında araştırma ve geliştirmeye ayırdığı 8 yıl ile, dünyaçapında MMORPG türüne bu kadarçok efor sarf eden birkaç stüdyodan biridir. Bu alanda client gerektirmeyen oyunlar geliştirenöncü ve lider kuruluştur.

PRİletişim: media@gpotato.eu


Games PressGames Press is the leading online resource for games journalists. Used daily by magazines, newspapers, TV, radio, online media and retailers worldwide, it offers a vast, constantly updated archive of press releases and assets, and is the simplest and most cost-effective way for PR professionals to reach the widest possible audience. Registration for the site and the Games Press email digest is available, to the trade only, at www.gamespress.com.