Gala Networks Europe uzak dogu dövüs MMORPG’si Age of Wulin– Legend of the Nine Scrolls, 2011’de Avr

Basin Açiklamasi

OrtaçagÇin’inin büyüleyici dünyasinda bir Wulin olun ve Xi’nin kodunu görev, seref, dogruluk, cesaret ve enönemlisi merhamet duygusuyla takip edin.

Dublin,Irlanda– 23 Eylül 2010– Gala Networks Europe yeni oyunu Age of Wulin– Legend of Nine Scrolls’un 2011’de Avrupa pazarinda oyuncularin begenisine sunulacagini duyurmaktan büyük bir kivanç duyar. Age of Wulin– Legend of the Nine Scrolls bir AAA dövüs MMORPG’sidir veÇin’li oyun stüdyosu Snail Game ortakligi ile Castle of Heroes ve Terra Militaris’ten sonra yayinladigiüçüncü oyundur.

Age of Wulin oyunculari eskiÇin tarihindeki günlük hayatta dövüs sanatlari kültürünün zirvede oldugu döneme geri götürecek. Dogrusal level sistemi yerine oyuncular karakterlerini oyunun Shaolin Kung-Fu veya Tai Chi gibi sayisiz dinamik silahli ve silahsiz dövüs sisteminde ve akupunktur gibi eskiÇin felsefelerinde yetenek elde ederek gelistirebiliyorlar. Age of Wulin oyunculara yüksek kaliteli ve derin baglayici oyun oynanisiyla harika 3D dünyasinda eglenceli bir vakit geçirme firsati veriyor.

Baslangiç etaplarinda oyuncular 8 degisik hikâyeden kendi rotalarini tayin edecekler ve her hikâye dizisini takip eden essiz bir romani açigaçikaracaklar. Her gün yeni yeteneklerögrenip bu yetenekleriçalisabilen oyuncular karakterlerini gelistirip ve atacaklari her adimdaönlerineçikacak yeni mücadelelere karsi hazirlikli olacaklar. Tecrübeli karakterler ayrica yeteneklere de ustalasip suüstünde yürüyebilir veya birçatidan digerçatiya bile uçabilir. Oyuncu maceralarindan geri dönüp ve oyundançiktiktan sonra hayat sona ermiyor. Oyuncunun karakteri oyun içinde kaliyor ve günlük yasam rutinine devam ediyor ve oyuncunun belirledigi görevleri yerine getiriyor.

Age of Wulin bir oyuncunun yüksek kaliteli bir MMORPG’den bekledigi her seyi sunacak. PvE ve PvP içerigi, zanaat ve meslekler, grup savaslari, anlasmazliklariçözmek için mücadeleler, iskan sistemi veçok daha fazlasi. Age of Wulin 65 km² lik içinde 30 bölge, 20 instance, 8 grup ve 8 farkli dövüs okulu, 8 ana meslek ve daha fazla ikincil meslek, oyuncunun gücünü kisisel olarak ayarlayabilecegi 1000den fazla yetenek, 15000’den fazla görev ve 5000’den fazla NPC ile devasa bir dünyayi kapsiyor.

Age of Wulin Ingilizce, Fransizca ve Almanca dillerinde 2011 yilinda gPotato.eu portalinde oyuncularin begenisine sunulacak. Gelecek haftalarda gPotato Avrupa takimi oyun hakkinda sizlerle daha fazla bilgiyi paylasacak. O halde takipte kalin ve resmi siteyi ziyaret edin http://en.wulin.gpotato.eu.

Gala Networks Europe Ltd.&gPotato.eu hakkinda

Gala Networks Europe Ltd. Avrupa’ninönde gelen bir free-to-play online oyun yayincisidir. gPotato markasini Avrupa’da www.gPotato.eu adresinden hosting, yayinci ve dagitimci olarak oyunseverlerin begenisine sunmaktadir. 2006 yilinda Dublin– Irlanda’da kurulmus olan gPotato’nun portfolyosunda Flyff, Rappelz, Street Gears, Dragonica, Allods Online, Castle of Heroes and Canaan Online oyunlari bulunmaktadir. gPotato.eu portal 5 milyondan fazla kullanicisiyla online oyunseverler içinönemli bir portal olmustur. Terra Militaris, tarihi gerçek zamanli web tabanli oyunu 2010 yilinin sonunda ve dövüs sporu MMORPG Age of Wulin, 2011 yilinda yayina geçecek. Daha fazla bilgiye http://www.gala-net.eu adresinden ulasabilirsiniz.

Snail Game hakkinda

Suzhou Snail Electronic Co., Ltd. (Snail Game) 2000 yilinda enöncü 3D online oyun gelistiricisi olarakÇin’de kuruldu. Snail Game basariyla Voyage Century, Age of Armor, 5 Street, The Chosen and Castle of Heroes oyunlarini gelistirdi ve isletti. Bu oyunlar dünyaçapinda 20den fazlaülkede yayinlanmakta ve büyük basariya ulasmaktadir.

PR Contact:

raif.cilasun@gala-net.eu

 


Games PressGames Press is the leading online resource for games journalists. Used daily by magazines, newspapers, TV, radio, online media and retailers worldwide, it offers a vast, constantly updated archive of press releases and assets, and is the simplest and most cost-effective way for PR professionals to reach the widest possible audience. Registration for the site and the Games Press email digest is available, to the trade only, at www.gamespress.com.