gPotato.eu yakindaçikacak olan Rappelz genisleme paketi hakkinda daha fazla detayi açikliyor Epic VII, Böl&uu

Basin Açiklamasi

Yeni Zindan, YaratikÇiftligi ve Yeni Yaratik 2011 Ilk Baharinda gelecek olan yenilikler

Dublin, Irlanda– 16 Mart 2011– Avrupa’ninönde gelen www.gPotato.eu portaliüzerinden hizmet veren ve lider online oyun yayincilarindan Gala Networks Europe, fantastik MMORPG oyunu  Rappelz’in bir sonraki genisleme paketi hakkinda daha fazla detayli bilgi vermekten büyük bir mutluluk duymaktadir. Avrupa’da 2011 ilk baharinin basinda yayinlanacak olan Epic VII, Bölüm 2: Ihtiras, yeni maceralar sunuyor.

Yepyeni ve genis Kara Delik zindani, 138 seviye veüstü bütün yüksek mücadeleler arayan maceraseverlere kapilarini açacak. Bir kaç bölgeye ayrilmis olan zindanda oyuncular hayatta kalma savasi verecek. Antik Rahip,ÇöpÖgütücüsü ve Lucian’in Günahkar Arzusu gibi dehset saçan kalabalik bir canavar grubuyla savasip kim olursa olsunönlerineçikacak seytan ve zindan bosslariyla yüzlesecekler.

Ayrica iyi haberler de var. Oyuncular son bossun arkasindaki gerçegi bulmayaçalisirken korkunç görüntülü“Çeliski Ikizi” isimliözel bir yaratiktan yardim alacaklar. Fakat dikkat edin, yaratik dört saat sonra ortadan kaybolacak.

Yeni sunulan YaratikÇiftligi evcillestirilmis yaratigi olan bütün oyuncular içinçok büyük bir yardim olacak. Maceraseverler YaratikÇiftligi Bileti alip, yaratiklariniçiftligin sahibi Sonya’ya belli bir süre birakabilirler.Çiftlikte geçen bu süre içinde yaratiklar gelisecek ve otomatik olarak seviye atlayacak.

Buna ek olarak Rappelz oyunculari, yeni eklenen görevler ve mücadelelerle Kayip Ada’nin arkasindaki gizemli bilmeceyiçözmeye devam edecek. Görevler bittikten sonra, oyuncular yillarca gölde mühürlenmis muhtesem Kainen ileödüllendirilecek.  

Büyük içerik güncellemesinin yaninda, diger baskaözelliklerde Rappelz Epic VII, Bölüm 2: Ihtiras‘in getirdigi yenilikler olarak ileriki zamanlarda açiklanacak. 

Epic VII’in 2.Bölümü olan“IHTIRAS” yakinda Almanca, Fransizca, Lehçe, Italyanca ve Türkçe dillerinde Avrupa’da görücüyeçikacak. Gelecek haftalarda daha fazla bilgiye resmi Avrupa Rappelz web sayfasi  http://rappelz.gpotato.euüzerinden ulasabilirsiniz.

Dünyaçapinda bu macerayi yasayan 5 milyondan fazla oyuncuya simdi sen de katil. gPotato.euüzerinden kayit ol, oyunu indir veömür boyuücretsiz olarak oyna.

Rappelz Hakkinda

Rappelz 5 milyon oyuncunun karanlik ve tahrip olmus fantastik bir dünyada maceraya atildigi ve savastigi bedava ve global bir MMORPG’dir. Rappelz dikkatçeken fantastik beceri tarzini, derin karakter kisisellestirme, taktiksel yaratik terbiyesi&egitimi ve kapsamli PvP&PvE ile oyun içinde birlestirmekte ve Avrupa’da Almanca, Fransizca, Lehçe, Türkçe ve Italyanca dillerinde GPotato portalinda yayinlanmaktadir. Daha fazla bilgi için, resmi Rappelz web sayfasini http://rappelz.gpotato.eu ziyaret ediniz.

Gala Networks Europe Ltd.&gPotato.eu hakkinda

Gala Networks Europe Ltd. Avrupa’ninönde gelen birücretsiz online oyun yayincisidir. gPotato markasini Avrupa’da  www.gPotato.eu adresinden hosting, yayinci ve dagitimci olarak oyunseverlerin begenisine sunmaktadir. 2006 yilinda Dublin– Irlanda’da kurulmus olan gPotato’nun portfolyosunda Flyff, Rappelz, Street Gears, Dragonica, Allods Online, Castle of Heroes, Canaan Online ve Terra Militaris oyunlari bulunmaktadir.  gPotato.eu portal 6 milyondan fazla kullanicisiyla online oyunseverler içinönemli bir portal olmustur. Uzakdogu dövüs sanati ve felsefesi temali MMORPG Age of Wulin,  2011 yilinda yayina geçecektir. Daha fazla bilgiye http://www.gala-net.eu adresinden ulasabilirsiniz.

Rappelz‘ i asagidaki sosyal aglardan da takip edebilirsiniz:

Facebook:  www.facebook.com/RappelzTR

Twitter:  http://www.twitter.com/rappelz_tr

YouTube:  http://www.youtube.com/RappelzTurkceMMORPG

PR Kontagi:

Gala Networks Europe Ltd.

Raif Cilasun

E-Mail:  raif.cilasun@gala-net.eu


Games PressGames Press is the leading online resource for games journalists. Used daily by magazines, newspapers, TV, radio, online media and retailers worldwide, it offers a vast, constantly updated archive of press releases and assets, and is the simplest and most cost-effective way for PR professionals to reach the widest possible audience. Registration for the site and the Games Press email digest is available, to the trade only, at www.gamespress.com.