gPotato Europe oynamasıücretsiz olanünlü fantastik MMORPG Rappelz’i Türkiye Piyasasına i&cce

Basın Bülteni

Hemen dağıtım için

Önde gelen online oyunlar editörü ve gPotato.eu oyun portalının işleticisi Gala Networks Europe

Oynamasıücretsiz olan MMORPG Rappelz’i yakında Türkçe olarak sunacağını duyurmaktan gurur duyar. Dünyada iki buçuk milyona aşkın oyuncunun beğenisi ile kritiklerdenövgüler toplayan MMORPG Türk oyuncuların beğenisine tamamıyla tercüme edilmiş içeriği, Türkçe web sitesi ve destek ekibiyle sunulacak.

Rappelz oynamasıücretsiz olan bir MMORPG. Oyuncuları bir fantezi dünyasına daldırarak onlara korku salan yaratıkları evcilleştirip onları kendi yanlarında savaştırma imkânı sağlıyor.

Seul’da bulunan NFlavor Corp. tarafından geliştirilmiş olan Rappelz dünyaçapında büyük takdir toplayıpşu anda birçokülkede hayat sürmekte. Fransızca ile Almanca versiyonları www.gpotato.eu oyun portalında mevcuttur. Rappelz GamePower7 tarafından tamamen Arapça olarak dağıtılarak MMORPG tarihinde bir ilk olmuştur, Gala Networks Europe ise Türkiye’de bulunan oyuncular için yapılmış bir versiyon sunacaktır.

Rappelz’in Türkçe versiyonu resmi web sitesi http://tr.rappelz.gpotato.eu aracılığıyla sunulacaktır. Oyun yalnızca tamamıyla Türkçeye tercüme edilmiş olarak kalmayıp aynı zamanda Gala Networks Europe’ten bir Türk Takımı tarafından desteklenecektir. Kapalı beta Mayıs 2009’unüçüncü haftasında başlayıp bir hafta sürmesiöngörülmektedir. Kapalı beta aşamasının sonunda 20’nci seviyeye ulaşmış oyuncular isimleriyle yaratıklarını Haziranın başından başlayacak olan Açık Beta aşaması için muhafaza edebileceklerdir. Kısa bir süre sonra Açık Betayı hiç bir karakter silinmesi olmadan resmi açılış takip edecektir.

Dağıtılacak olan Rappelz’in Türkçe versiyonu yeni oyuncular ve yüksek seviyeli kullanıcılara yeni içerikler sunan yepyeni Navis Lamia eklentisini içerecektir. Rappelz’in kapalı beta versiyonu içinön kayıt başvurusu http://tr.rappelz.gpotato.eu/ad adresinde gerçekleştirilebilir. Bu heyecan verici fantastik dünyaya ilk girenlerden biri olmaşansını kaçırmayın!

Bu basın bültenine eşlik eden görüntüler ftp://195.27.0.144:30009/Rappelz adresinde görülebilirler.

- Rappelz Hakkında -

Rappelz Gala Networks Europe Ltd. tarafından Rappelz Fransızca ve Almanca versiyonları ile dağıtılan oynamasıücretsiz bir MMORPG. Harap olmuş ve karanlık bir dünyada Rappelz sizi oyundakiüçırktan birine katılarak hayata yürüyüşe davet ediyor, en güçlü evcili bulup onunla yürüyün. Daha ayrıntılı bilgi için adresinden http://rappelz.gpotato.eu Rappelz resmi web sitesini ziyaret etmeyeçekinmeyin.

- Gala Networks Europe Ltd.&gPotato Hakkında -

Gala Networks Europe Ltd., Avrupanınönde gelen oynamasıücretsiz online oyunlar editörü.

Gala Networks Europe www.gpotato.eu portalı vesilesiyleücretsiz online oyunları ağırlayıp, yayınlayıp ve dağıtarak gPotato markasını işletmekte. Bir seneden bu yana Avrupa’daüç başarılı MMORPG, Flyff, Rappelz ve Street Gears ile mevcut olarak gPotato.eu portal bir milyonunüzerinde kullanıcı sayısıyla online oyuncuların başlıca bir buluşma noktası. 2009 yazında Dragonica portalımızın dördüncü oyun olarak katılacaktır.


Games PressGames Press is the leading online resource for games journalists. Used daily by magazines, newspapers, TV, radio, online media and retailers worldwide, it offers a vast, constantly updated archive of press releases and assets, and is the simplest and most cost-effective way for PR professionals to reach the widest possible audience. Registration for the site and the Games Press email digest is available, to the trade only, at www.gamespress.com.