Rappelz Epic VII Bölüm 2: Ihtiras bugün yayinlaniyor

Basin Açiklamasi

  

Maceraseverleri Kara Zindani, YaratikÇiftligini ve birçok yeniligi kesfetmeye davet ediyoruz.

Dublin, Irlanda– 31 Mart 2011 - Avrupa’ninönde gelen www.gPotato.eu portaliüzerinden hizmet verenücretsiz online oyun yayincilarindan Gala Networks Europe , fantastik MMORPG oyunu  Rappelz’in yeni bölümünün yayinlanacagini duyurmaktan büyük bir mutluluk duyar. Epic VII Bölüm 2  IHTIRAS bu aksam Türkiye, Italya ve Polonya’da yayinlaniyor.

Kara Delik zindani 138 seviyeüstü bütün oyuncular için kapilarini açarken, birbirinden farkli bölgeler,çok sayida görev ve mücadele, ve ayricaözel bir yaratiktan destek sunuyor. “Çeliski Ikizi”, seytani ve dehset verici canavarlari yenip hayatta kalmalari ve en son boss ile yüzlesmeleri için oyunculara yardim edecek.

Rappelz’deki donmus yer Kayip Ada, 130 seviyeüstündeki maceraseverlerin kesif ekiplerine yardim ederek gizeminiçözmelerini bekleyecek. Karanligin Fisiltisi genislemesinden sonra gelen bu yeni bölüm oyunculari daha fazla mücadeleyeçagirirken, bu maceraninödülü olarak oyuna yeni katilan güzel yaratik“ Kainen” i sunuyor. 

Yaratiklari evcillestirmek Rappelz’in anaözelliklerinden bir tanesidir. Oyunculara bu konuda yardim edebilmek için IHTIRAS bölümünde yeni bir YaratikÇiftligi gözeçarpiyor. YaratikÇiftligi Bileti alarak oyuncular, yaratiklarini belli bir zamançiftlikte birakabilir ve onlarin daha hizli büyümesini ve otomatik olarak seviye atlamasini saglayabilirler.

Ayrica bunlarin yaninda Rappelz maceracilari, halihazirda bulunan birçoközelligin iyilestirilmesi ve yepyeni birçoközellik görecek,örnegin yenilestirilmis kullanici envanteri arayüzü, kemer sistemi, boss kartlari, yeni zirhlar ve silahlar vs.  Rappelz Epic VII Bölüm 2 IHTIRAS için daha fazla bilgiye resmi  yeni mini sitemiz http://rappelz.gpotato.eu/obsessionüzerinden ulasabilirsiniz.

Yeni bölüme ulasmak için sadeceücretsiz gPotato.eu hesabi açman, oyunu indirmen ve dünyaçapindaki 5 milyondan fazla Rappelz oyuncusuna katilman yeterli.

Rappelz Hakkinda

Rappelz 5 milyon oyuncunun karanlik ve tahrip olmus fantastik bir dünyada maceraya atildigi ve savastigiücretsiz ve global bir MMORPG’dir. Rappelz dikkatçeken fantastik beceri tarzini, derin karakter kisisellestirme, taktiksel yaratik terbiyesi&egitimi ve kapsamli PvP&PvE ile oyun içinde birlestirmekte ve Avrupa’da Almanca, Fransizca, Lehçe, Türkçe ve Italyanca dillerinde GPotato portalinda yayinlanmaktadir. Daha fazla bilgi için, resmi Rappelz web sayfasini http://rappelz.gpotato.eu ziyaret ediniz.

Gala Networks Europe Ltd.&gPotato.eu hakkinda

Gala Networks Europe Ltd. Avrupa’ninönde gelen birücretsiz online oyun yayincisidir. gPotato markasini Avrupa’da  www.gPotato.eu adresinden hosting, yayinci ve dagitimci olarak oyunseverlerin begenisine sunmaktadir. 2006 yilinda Dublin– Irlanda’da kurulmus olan gPotato’nun portfolyosunda Flyff, Rappelz, Street Gears, Dragonica, Allods Online, Castle of Heroes, Canaan Online ve Terra Militaris oyunlari bulunmaktadir.  gPotato.eu portal 6 milyondan fazla kullanicisiyla online oyunseverler içinönemli bir portal olmustur. Uzakdogu dövüs sanati ve felsefesi temali MMORPG Age of Wulin,  2011 yilinda yayina geçecektir. Daha fazla bilgiye http://www.gala-net.eu adresinden ulasabilirsiniz.

Rappelz‘ i asagidaki sosyal aglardan da takip edebilirsiniz:

Facebook: www.facebook.com/RappelzTR

Twitter: http://www.twitter.com/rappelz_tr

YouTube: http://www.youtube.com/RappelzTurkceMMORPG 

PR Kontagi:

Gala Networks Europe Ltd.

Raif Cilasun

E-Mail:    raif.cilasun@gala-net.eu


Games PressGames Press is the leading online resource for games journalists. Used daily by magazines, newspapers, TV, radio, online media and retailers worldwide, it offers a vast, constantly updated archive of press releases and assets, and is the simplest and most cost-effective way for PR professionals to reach the widest possible audience. Registration for the site and the Games Press email digest is available, to the trade only, at www.gamespress.com.