Rappelz

Basın Bülteni

Acil Servis EdilmekÜzere

Dublin,İrlanda– 25 Mayıs, 2010.– gPotato Europe sizlereücretsiz fantastik MMORPG Rappelz’in düzenlediğiÇizim Yarışmasını duyurmaktan memnuniyet duyar. 2008 senesinde başarılı birşekilde ilki gerçekleşen bu yarışma 25 Mayıs itibariyle Avrupa’nın yeni Rappelz topluluklarını da kasıp kavuracak.

Son sene içerisinde Rappelz oldukça büyüdü ve gPotato.eu portalıyla ulaştığıülke sayısını 5’eçıkardı, Almanya, Fransa, Türkiye, Polonya ve son olaraktan 2010 yılında Rappelz macerasına adım atanİtalya.

Çizim yarışması bugün başlayacak ve her tarz sanatçıya Ağustos ayının son haftasına kadar becerilerini sergileme fırsatı tanıyacak. Herkese eşitşans tanımak için katılımcılar iki ayrı kategoride yarışacak, amatör ve profesyonel. Böylece herkes aynı seviyede yarışıpşahaneödüllerden bir tanesi kapmaşansına sahip olacak.

Ayrıca Avrupa düzeyinde 12 talihli profesyonel sanatçı aralarında 1.200 euroyu paylaşacak.

Buna ek olarak her ay boyunca herülkeye adanmış olan Rappelz resmi sitelerinde kazanançizimlerden bir tanesi yayınlanacak, bu vesileyle her artist sanatıyla ilgili konuşma fırsatı bulacak, nasıl esinlendiler, Rappelz’i nasıl tanıdılar, vs…

Amatör kategorisinde yer alacakşanslı talihliler ise cömertçe oyun içerisinde Rappelz topraklarının en nadirürünleriyleödüllendirilecekler.

Bütün kazananlar Rappelz Ağustos ayı sonunda Rappelz takımı tarafından belirlenecek ve Eylül ayında talihli sanatçıların listesi yayınlanacak.

Çizim yarışması ve Rappelz hakkında daha fazla ayrıntıyı resmi sitesinde bulabilirsiniz http://tr.rappelz.gpotato.eu

Eğer henüz Rappelz topluluğunun bir parçası değilseniz, 4 milyon kişiden oluşan uluslararası bu topluluğa katılmak için tek yapmanız gereken www.gPotato.eu portalındaücretsiz bir hesap açıp oyunu indirmek. Sonrasında size sadece Rappelz’in esrarengizlerle dolu dünyasını keşfetmek kalacak.

Rappelz Hakkında

Rappelz, Gala Networks Europe Ltd. tarafından Fransızca, Almanca, Lehçe,İtalyanca ve Türkçe olarak yayınlanan,ücretsiz birçoklu devasa online oyunudur. Rappelz, karanlık ve harap olmuş bir dünyada, insanları, en güçlü evcil yaratığı kazanmak için hayatın tüm yollarından geçerek oyundakiüçırktan birini katılmaya davet ediyor. Bu maceraşimdiye kadar dünyada 4 milyon oyuncuyu cezbetti. Daha detaylı bilgi için, http://tr.rappelz.gpotato.eu adresinden Rappelz resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Gala Networks Europe Ltd.&gPotato Hakkında

Gala Networks Europe Ltd., Avrupa’nın liderücretsiz oyun yayıncılarındandır. www.gpotato.eu portalıüzerinden yayın yapan gPotato markasının hosting, yayıncılık ve dağıtım ayakları tüm Avrupa’da Gala Networks Europe tarafından yönetilmektedir.

2006 yılından bu yana yerleşmiş olduğu Dublin,İrlanda’dan geniş bir oyun yelpazesi işletmektedir Flyff, Rappelz, Street Gears, Dragonica, Castle of Heroes, Canaan Online ve Allods Online gibi birbirinden popüler oyunlar ile kullanıcı sayısı 4 milyonu aşmıştır.

“Proje 9” kodlu sekizinci oyununuysa 2010 yılı içerisinde yayınlama hazırlığı içerisindedir.

Şirket hakkında daha fazla ayrıntıyı resmi sitesinde bulabilirsiniz : http://www.gala-net.eu .

Social Network:

Facebook: http://www.facebook.com/rappelz.tr

YouTube: http://www.youtube.com/rappelzeurope

PR Contacts: media@gpotato.eu


Games PressGames Press is the leading online resource for games journalists. Used daily by magazines, newspapers, TV, radio, online media and retailers worldwide, it offers a vast, constantly updated archive of press releases and assets, and is the simplest and most cost-effective way for PR professionals to reach the widest possible audience. Registration for the site and the Games Press email digest is available, to the trade only, at www.gamespress.com.