Yeni Rappelz güncellemesi için 2013 bahar sonu duyuruldu!

Dublin, Irlanda – Mart 22, 2013 – Gala Networks’un fantastik MMORPG’si Rappelz yeni bir güncellemeye dogru ilerliyor. Bu güncellemenin Avrupa ve Amerika serverlarina 2013 bahar sonrasina gelmesi öngörülmektedir. Güncelleme dört yeni zindan, ve oyuncularin her türlü yaratigi evcillestirebilecegi yepyeni özellikler içeriyor. Suan bu yeni güncelleme için bir isim seçilmedi. Gala Networks tüm oyuncularini en begendikleri seçenek için oy kullanmaya davet ediyor.

Oyuna yeni eklenecek dört yeni zindan ile yüksek seviyeli Ustalik Sinifi oyunculari için oyun içerigini zenginlesiyor. Bu zindanlarda oyuncular ölmüs cadi ile yüzlesecekler ve sadece en güçlü oyuncular zindandan hayatta olarak çikmayi basarabilecek. Rappelz’de görebileceginiz en güçlü bosslar bu zindanlarda oyunculari bekliyor olacak.

Düsük ve orta seviyeli oyuncular için mevcut zindanlar ise yeniden düzenleniyor. Bu zindanlara ulasim ve ödül sisteminde yenilikler olacak.

Yeni güncellemenin bir parçasi olarak yeni evcillestirme sistemi oyuncularin karsisina getiriliyor. Bu sistem ile oyuncular herhangi bir yaratigi evcillestirerek evcil bir pet haline getirebilecek.

Oyuncular ve Rappelz hayranlari ismi henüz belirlenmemis bu epic için oy kullanabilir ve en begendikleri ismi yeni güncelleme ismi olarak seçebilirler. URL: http://tr.rappelz.gpotato.eu/Community/Poll/

Rappelz 6 milyondan fazla kisinin harika maceralara ve savaslara katilabildigi fantastik bir MMORPG. Oyuncularina essiz bir karanlik dünyada oynama olanagi sunan Rappelz, birbirinden farkli karakter seçenekleri, taktiksel yaratik evcillestirme ve gelistirme, PvP ve PvE savasi gibi harika özellikler sunuyor. Rappelz, Avrupa’da gPotato.eu portali tarafindan Almanca, Fransizca, Polonyaca, Italyanca ve Türkçe olarak yayinlaniyor. Daha fazla bilgi için resmi Rappelz web sitesi http://tr.rappelz.gpotato.eu adresine göz atiniz.

Rappelz ve gPotato.eu portalinin sundugu oyunlar ile ilgili tüm bilgilere haber bülteni merkezimiz http://press.gpotato.eu/latest.asp adresi üzerinden ulasabilirsiniz.

 


Games PressGames Press is the leading online resource for games journalists. Used daily by magazines, newspapers, TV, radio, online media and retailers worldwide, it offers a vast, constantly updated archive of press releases and assets, and is the simplest and most cost-effective way for PR professionals to reach the widest possible audience. Registration for the site and the Games Press email digest is available, to the trade only, at www.gamespress.com.